Narodowy Dzień Tenisa Stołowego!

Już 13 września 2020 roku, w 21 miastach Polski rozlegać się będą dźwięki odbijanych piłeczek pingpongowych. Wszystko za sprawą Narodowego Dnia Tenisa Stołowego – ogólnopolskiego święta wszystkich miłośników dyscypliny i okazji dla tych, którzy chcą doświadczyć radości z czasu spędzonego przy stole z rakietką w ręku. Obchody Narodowego Dnia Tenisa Stołowego oficjalnie zainaugurują sezon 2020/2021 LOTTO Superligi!
 
Przez 3 ostatnie lata, we wrześniu w Warszawie, na największym stadionie naszego kraju, Polski Związek Tenisa Stołowego organizował wydarzenie o nazwie „Pingpongowy PGE Narodowy”. Na jeden dzień PGE Narodowy stawał się bijącym sercem polskiego tenisa stołowego. Do Warszawy przyjeżdżały tysiące miłośników pingponga z całego kraju, aby w rodzinnej atmosferze, spotkać się przy stołach i uczestniczyć w amatorskich turniejach, zobaczyć najlepszych zawodników z kraju i zagranicy oraz wziąć udział w grach i zabawach sportowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 12.000 osób.

Tym razem od godz. 10:00 do godz. 14:00 spotkamy się w Bydgoszczy. Narodowy Dzień Tenisa Stołowego obchodzony będzie na obiektach Klubu Sportowego Gwiazda. Na uczestników Narodowego Dnia Tenisa Stołowego czekają takie atrakcje jak:
 
  • - spotkania z gwiazdami tenisa stołowego,
  • - mecze pokazowe,
  • - gry i zabawy sprawnościowe,
  • - konkursy z nagrodami i wiele innych.

Punktem kuliminacyjnym obchodów Narodowego Dnia Tenisa Stołowego będzie mecz LOTTO ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz z rzeszowskimi akademikami (godz. 18:00) inaugurujący nowy sezon LOTTO Superligi. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy.

Udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego jest bezpłatny.

 Gorąco zapraszamy!

 

PARTNERZY TECHNICZNI

             

 

PARTNERZY MEDIALNI

                              

PARTNERZY