Najlepsi z najlepszych zagrają w turnieju "LOTTO z Gwiazdą"

Najlepsi z najlepszych polskich tenisistów stołowych zagrają 3 lipca w turnieju „LOTTO z Gwiazdą”. Zawody odbędą się z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda Bydgoszcz. Dzień wcześniej przeprowadzone zostanie losowanie, które obecnością uświetni jeden z najbardziej utytułowanych i najpopularniejszych zawodników w historii bydgoskiego i polskiego sportu.
 
Organizatorzy przedstawili już nazwiska 6 pingpongistów, którzy powalczą o zwycięstwo w „LOTTO z Gwiazdą”. Są to: Patryk Chojnowski, Robert Floras, Konrad Kulpa, Daniel Górak, Bartosz Such oraz Mateusz Ufnal.
 
- W turnieju weźmie udział 12 zawodników podzielonych na 2 grupy. Po dwóch najlepszych awansuje do półfinału. W puli nagród jest 5 tysięcy złotych. Transmisja na żywo odbędzie się w internecie, zapraszam wszystkich kibiców do oglądania. Niestety w obecnej sytuacji epidemiologicznej nie może być widzów w hali – mówi prezes LOTTO ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz, Zbigniew Leszczyński.
 
Zawody 3 lipca rozpoczną się o g. 10:00 w hali przy ul. Bronikowskiego 45.
 
- Kolejne nazwiska uczestników „LOTTO z Gwiazdą” ogłosimy w najbliższych dniach. Jest wielka szansa, że w następny piątek w prestiżowym turnieju wystąpi aż 5 Indywidualnych Mistrzów Polski. Nie tylko z nazwy będzie to turniej gwiazd. Cieszę się, że w Bydgoszczy zagrają najlepsi z najlepszych naszych tenisistów stołowych – dodał Zbigniew Leszczyński.
 
Z klubem Gwiazda, dziś występującym w LOTTO Superlidze jako LOTTO ZOOleszcz Gwiazda, bydgoszczanin Zbigniew Leszczyński związany jest od 1983 roku.
 
- W wieku 6 lat otrzymałem licencję zawodnika klubu Gwiazda, założonego w 1920 roku. To jeden z najstarszych klubów Bydgoszczy. Zaczynałem od najniższej B-klasy, a potem jako zawodnik i trener występowałem w każdej lidze aż do najwyższej. W Lotto Superlidze naszym największym sukcesem było zdobycie brązowego medalu. Cieszę, że bardzo dobrze układa się współpraca z naszym Partnerem Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki Lotto i Miastem Bydgoszcz – dodał szef Gwiazdy.

PARTNERZY TECHNICZNI

              

 

PARTNERZY HONOROWI

            

PARTNERZY MEDIALNI

                              

PARTNERZY